top of page

PTALI JSTE SE NĚKDY SAMI SEBE? 

   Odpovědi na tyto otázky Vám pomůže rozkrýt osobnostní analýza a energetický horoskop známé jako technika Feng Shui pod názvem 4 pilíře osudu anebo BA-ZI

   Tato analýza Vám bude nápomocná pokud řešíte některá z výše uvedených témat. Pokud chcete lépe pochopit vlastní směr a rozvíjet to, proč jste na světě, anebo jen hledáte odpovědi na otázky, osobní a originální rozbor 4 pilíře osudu Vám pomůže nahlédnout hlouběji do vlastní podstaty a do vašich dynamických vzorců osobnosti i tělesné konstituce. Ty vám nadělila příroda a vesmír v okamžiku vašeho narození - tedy jinými slovy můžete nahlédnout, co jste dostali do vínku. 

Jaká je vaše životní energie?

Jaké jsou vaše

talenty a slabiny?

 Co Vám dává sílu

a co vás vyčerpává?

Jak a čím si v životě můžete pomoci?

Jak porozumět vlastním vztahům?

Trocha filozofie


   Podle Taoistické filozofie jsme díky jedinečnosti času a místa narození prvním nádechem nasáli vlastní originální životní esenci. Ta od samého počátku definuje naše osobní klíčové charakteristiky a dynamiku osobnosti a nás pak provází celý náš život na planetě Zemi.

  Individuální výklad se pak dá získat kombinací výkladu znamení zvířetníku s výkladem souboru pěti prvků životních energií. Těmi jsou: dřevo, oheň, země, kov a voda a každý z prvků může být buď jangový nebo jinový a tímto vytvářejí soubor 10 energií, nazývaných 10 Nebeských stonků nebo kmenů. 

Co odkryje rozbor 4 pilířů osudu?

 

   Životní esence každého člověka obsahuje kompletní typologii. Dozvíte se něco o vlastní osobnosti, talentech, zdrojích, kam směřujete, kde jsou slabá místa, a také to jak působíte navenek. Jaká je vaše vlastní vztahová dynamika směrem k partnerovi, dětem, vlastnímu nitru i vnějšímu světu. Odhalíte jaké prvky životních energií jsou pro vás nápomocné a na které si máte dát pozor a k jakým orgánům náleží a jak mohou ovlivňovat vaše zdraví. Dozvíte se jaké energie vás provázely v minulosti a vy lépe pochopíte své životní etapy, čím jste si procházeli a proč. Dozvíte se také jaké energie vás čekají a pochopíte kouzlo správného načasování - tedy, kdy můžete efektivně vytvářet vlastní kvalitu a kdy je pro Vás lépe se učit a pracovat na osobní kultivaci.

   Tato diagnostika Vám odhaluje realitu poznáním vašich základních vzorců energie. Při jejich znalosti nejen pochopíte vlastní reakce na okolní podněty, ale pomocí Feng Shui je můžete i efektivně harmonizovat během celého svého života. 

Ve chvíli kdy porozumíte sami sobě, budete mít možnost efektivně harmonizovat svůj život a kultivovat sami sebe i své okolí.

Co Váš rozbor obsahuje? 

 

Délka rozboru je individuální o rozsahu min 5 stran A4 a obsahuje: 

  • výpočet osobní tabulky sílu prvků

  • výklad k osobnosti včetně výkladu vlivu prvků porovnání zvířat  

  • vliv na zdraví jedince a doporučení energetického léku dle 5ti elementů

  • vztahová dynamika a její výklad (partner, děti, rodiče, vliv sezony do které se člověk narodil)

  • výpočet a výklad tzv. šťastných energetických cyklů a vliv na vaše životní etapy

Chci si objednat rozbor. Co k tomu potřebuji? 

 

Jméno a příjmení, datum narození, čas narození, ideálně na minuty přesně a místo, kde jste se narodili. Údaje zašlete při objednání elektronicky nebo emailem. Zpracovaný rozbor je třeba doplnit výkladem buď osobně (Praha a okolí) nebo lze též jako videohovor či telefonicky. 

DATUM

ČAS

MÍSTO

Cena

 

Cena zpracování rozboru včetně 1hod výkladu pro jednu osobu je 3000,-kč.

Záloha ve výši 50% je splatná při objednání. 

Pokud budete cítit potřebu delšího výkladu, je to možné za cenu 500,-kč každá započatá hodina. 

"Přicházíme na svět takoví, jak nás zformovala skladba vesmíru ve chvíli našeho narození. Naše konzumní společnost považuje za základní životní otázku od narození až do smrti: „Co mohu mít?“. Během života se soustředíme na to, jak co nejvíce získat, koho překonat a jak získat co nejvíce majetku. A když už toho konečně dosáhneme, chceme víc, protože stále nenalézáme štěstí... Pojďme se na chvíli zklidnit a přijmout trochu jinou otázku smyslu našeho bytí na Zemi, tedy: ne co mohu mít, ale „Jaký mohu být?“.  Poznáte-li sami sebe, můžete sami nejlépe harmonizovat nerovnováhu ve vašem životě a hledat cesty, jak překonávat nepřízeň osudu a naplňovat svoji vlastní Cestu osobní kultivací a kultivací svého okolí. Nezapomínejte přitom, že právě nepřízeň a překonané výzvy jsou dokonalými životními lekcemi. Potkají-li Vás, ptejte se sami sebe i přes všechnu bolest a smutek, jež tyto lekce provází, co dobrého vám přinášejí a jak toho můžete využít."


To, že nám byly nějaké vlastnosti dány rozhodně neznamená, že až přijde náš čas,

máme ze světa odejít, stejní…

bottom of page