top of page

PENÍŽKOVI

Lukáš je s námi již od narození naší prvorozené, tj. od roku 2007. Doporučuji neměnit, protože série „tak jde čas“ patří k našim nejoblíbenějším. Děti ho milují, focení je vždycky uvolněné, plné smíchu a to se odráží i na fotkách a vždy nějakým zázrakem Lukáš umí vybrat ty správné chvíle.  Doporučuji všema deseti! Ať už se jedná o focení v přírodě nebo v ateliéru.

JANOTOVI

Focení s Lukášem si vždy užijeme. Nejvíc oceňujeme osobitý a přátelský přístup s úžasnou atmosféru při focení. Je to vždy uvolněná, veselá a rodinná atmosféra.  Fotograf co umí a má fakt OKO! Přejeme ti jen spokojené klienty a hlavně super chvíle na zachycení. 

Jana Tenglerová, Kandidáti s.r.o.

U Lukáše jsme si nechali dělat firemní profilové fotky. Byli jsme příjemně překvapeni neformálním a velmi lidským přístupem, díky kterému i ti stydlivější ztratili ostych a při focení se cítili velmi dobře. Jsme spokojeni s celým průběhem zakázky i s výsledkem, proto můžu Lukáše jen doporučit.

KLÁRA

Na focení s Lukášem se vždy těším, dokáže vykouzlit příjemnou atmosféru, je profesionální a výsledné fotky jsou prostě skvělé.. Děkuji!

LENKA a PETR

Lukášovo focení nás provází v těch nejhezčích momentech našeho života. Díky jeho nádherným fotkám byla naše svatba nezapomenutelná a pozdější focení s naší pětiměsíční Laurou potěšilo v albu všechny dědečky a babičky. Věřím že i v budoucnu se mu podaří zachytit další krásné záběry do našeho rodinného alba a určitě za nás velké díky za trpělivost a ochotu ve všem vyhovět- ať už jde o ne ideálně vyspané miminko nebo náročnou maminku  

LINDA a PAVEL

Lukáš je nejen skvělý fotograf, ale hlavně člověk, před kterým se během chvilky uvolníte a úplně zapomenete, že vás někdo fotí. Je velmi precizní, profesionální a na svatbě s námi zůstal po celou dobu. Máme tedy na náš svatební den pěknou, kompletní vzpomínku. Můžeme vřele doporučit. Děkujeme

SONA

Profesionální přístup, příjemné prostředí ateliéru, perfektní výsledek. Vřele doporučujeme, byli jsme moc spokojeni. Rozhodně Lukášovy služby budeme chtít využít i v budoucnu

PETRA

Lukáš je už dnes nejenom profesionální fotograf s duší, ale i dobry kamarád s empatii a vkusem. Absolvovala jsem s ním dvě ateliérové focení. První v těhotenství a druhé již se čtyřměsíčním synem. Obě focení proběhla nad má očekávání v milém a přátelském duchu a výsledné fotografie předčily mé očekávání.

Lukáš umí pracovat s lidmi, a to se odráží na výsledku jeho práce

MAGDA

Děkujeme za úžasné podzimní fotky, babičky jsou unešené..:) Focení bylo zábava pro nás i pro holky a určitě ho zopakujeme! Díky

PETRA

Lukáš je empatický fotograf, který dělá přirozené fotky korespondující s náturou lidí, rodiny i jejich mazlíčků. Stylizace fotek a následný výběr je po vzájemné domluvě. Můžete se spolehnout na profi provedení a rychlé dodání! Focení probíhá v příjemném prostředí jeho ateliéru a nenucené atmosféře, pokud chcete exteriér, není problém. Fotky od Lukáše jsou pro nás skvělou památkou a nejsou ukryty jenom v albech. Chvály se jim dostává nejen od rodiny, ale i od našich přátel. 

Máte u něj také možnost propojit focení a nejen to s Feng-shui uměním.

TANA

Lukáše jsem požádala o vypracování rozboru čtyři pilíře osudu, velmi mi vyhovoval jeho osobní přístup a přestože jde o poměrně složité téma, vše mi dobře vysvětlil a zodpověděl mé otázky.Všem co se zajímají o tématiku Feng-Shui a chtějí lépe pochopit svou životní roli,  jen doporucuji!

bottom of page