top of page

čt 19. 4.

|

Klimentská 1443/50 (vchod z Helmovy ul.)

BA-ZI čtyři pilíře osudu

V příjemném prostředí přednáškové místnosti "KOKOS" v Klimentské ulici si povíme více o tom: PROČ je dobré znát svou osobní tabulku CO prozrazuje i naší osobnosti CO o dynamice našich vztahů JAK je předurčena vaše konstituce JAK pracovat s energiemi v životních etapách Cena 400kč na místě

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
BA-ZI čtyři pilíře osudu
BA-ZI čtyři pilíře osudu

Čas a místo

19. 4. 2018 18:30 – 20:30

Klimentská 1443/50 (vchod z Helmovy ul.), Klimentská 1443/50, Nové Město, 110 00 Praha-Praha 1, Česko

O události

Přemýšleli jste někdy o tom, proč se Vám ta samá věc někdy daří a jindy jde méně? Opakujete stejné chyby dokola a nevíte proč? Máte pocit výrazné zátěže nebo si někdy nerozumíte? Jde vám vše snadno nebo je váš život samá překážka? Cítíte se frustrovaní protože neprojevujete vlastní talent? A jaký je vlastně ten vás? Je to to, co vám vštěpovali rodiče nebo máte nějaký svůj vlastní? Chcete vědět co vám v životě pomáhá a co vás dobíjí a co naopak spotřebovává vaši energii?

Na tyto a na mnohé další otázky si dokážete snáze odpovědět při znalosti techniky BA-ZI známé jako čtyři pilíře osudu. Rád Vám její princip a to co vše obsahuje představím.

Registrovaní účastníci a absolventi seminářů "5 elementů" a "Co je to FENG SHUI" získají jako dárek o 10% výhodnější cenu na osobní rozbor "4 pilíře osudu podle BA-ZI".

Cena: 400Kč

Sdílet událost

bottom of page