top of page

čt 18. 2.

|

Interaktivní Webinář

I-ŤING teorie + WORKSHOP

Chcete si vyzkoušet metodu I-ŤING pro řešení situací ve svém životě? I-ťing je spíše nápovědou, než věštbou, ale nese nám cenné informace pro životní témata i napoví vždy, když se nám zdá náš život příliš komplikovaný. Také můžeme nahlédnout jaké téma nám nese aktuální prostor, ve kterém žijeme.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
I-ŤING teorie + WORKSHOP
I-ŤING teorie + WORKSHOP

Čas a místo

18. 2. 2021 20:00 – 21:30

Interaktivní Webinář

O události

Co připravit: Připravte si své konkrétní téma, které je pro vás nyní přliš spletité a na které chcete znát odpovědět, k tomu si vezměte tři stejné mince a vyzkoušíte si prakticky techniku I-Ťing. Pomůže vám se na věc podívat novým směrem a sami přijdete na to, co vám vaše  rozhodnutí přinese. Téma, na které se budete ptát, je na vás a můžete volit co vás trápí a potřebujete se zorientovat a rozhodnout nebo téma lehčí a nebo běžné. Co řešíte nemusíte nutně sdělovat ve skupině, odpovědi můžete nalézat pod vedením lektora i individuálně. 

Cílem semináře: 

Je naučit se pracovat s Knihou proměn a dívat se na svět v souvislostech, které nabízí. Získáte povědomí o technice, která vám může usnadnit rozhodování ve složitých situacích. Pobavíte se a rozšíříte si obzor a třeba se stane I-Ťing součástí i vašeho praktického běžného života. 

Cena: 

800,- kč

Sdílet událost

bottom of page