top of page

po 16. 4.

|

Studio Hortenzie

Seminář o umění života podle FENG SHUI

Chcete se dovědět FENG SHUI znamená, jaký má původ a potenciál přímo pro Vás? Zajímá Vás jaký vliv na Vás mají přírodní cykly a s čím souvisí? Chcete porozumět vazbám člověka a jeho okolí? Hledáte se a chcete lépe rozumět sami sobě? Jak si můžete pomoci sami a jak vám pomůže FENG SHUI a kdy?

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Seminář o umění života podle FENG SHUI
Seminář o umění života podle FENG SHUI

Čas a místo

16. 4. 2018 18:30 – 20:30

Studio Hortenzie, Opletalova 1015/55, 110 00 Praha-Nové Město, Česko

O události

Kurz má čtyři bloky po 2,5hod a proběhne v termínech...

ÚVOD DO 5ti ELEMENTŮ

Na semináři se dozvíte proč je dobré zajímat se o teorii 5-elementů. Co ovlivňuje ve světě kolem nás a jak 5-elementů ovlivňuje věci uvnitř nás samotných. Co se dozvíme o sobě díky znalosti vlasrtní typologie. Jak můžeme znalostí 5-elementů využít v praktickém životě. Jak si můžeme sami pomoci.

Ti, kteří se přihlásí a budou chtít sdělit své datum narození dostanou malý dárek v podobě informací o své typologii.

FENG SHUI - čeho se dotýká a co to je

Na semináři se dozvíte proč je dobré zajímat se o Feng Shui, něco o jeho historii i proč vzniklo a co všechno ovlivňuje. Jak se dotýká nás a našich životů a co můžeme díky Feng Shui ovlivnit při práci s prostorem. Jak nás ovlivňuje čas a co to je roční energetická proměna a jak ji cítíme. Také tipy jaké změny můžeme dělat sami a dozvíte se kdy je dobré říci si o pomoc.

Ti, kteří se přihlásí a budou chtít sdělit své datum narození dostanou malý dárek v podobě informace o své osobní energetické předzvěsti pro rok 2018 a toho jak ji využít.

ČTYŘI PILÍŘE OSUDU - technika BA-ZI

Přemýšleli jste někdy o tom, proč se Vám ta samá věc někdy daří a jindy jde méně? Opakujete stejné chyby dokola a nevíte proč? Máte pocit výrazné zátěže nebo si někdy nerozumíte? Jde vám vše snadno nebo je váš život samá překážka? Cítíte se frustrovaní protože neprojevujete vlastní talent? A jaký je vlastně ten vás? Je to to, co vám vštěpovali rodiče nebo máte nějaký svůj vlastní? Chcete vědět co vám v životě pomáhá a co vás dobíjí a co naopak spotřebovává vaši energii?

Na tyto a na mnohé další otázky si dokážete snáze odpovědět při znalosti techniky BA-ZI známé jako čtyři pilíře osudu. Rád Vám její princip a to, co obsahuje představím.

Registrovaní účastníci a absolventi seminářů "5 elementů" a "Co je to FENG SHUI" získají jako dárek o 10% výhodnější cenu na osobní rozbor "4 pilíře osudu podla BA-ZI".

I-ŤING: VĚŠTBA nebo NÁPOVĚDA?

Nacházíte se na důležitém rozcestí v životě? Připravujete se na rozhodnutí a váháte, co vám přinese? Odpověď známe většinou my sami, jen se už málo posloucháme, třeba vám tato zkušenost pomůže znovu nahlédnout anebo vám pomůže k rozhodnutí. Vezměte si na workshop svoje důležité téma (nikomu dalšímu ho nemusíte sdělovat) a tři mince a já vás provedu touto zkušeností.

Registrovaní účastníci a absolventi kurzu získají jako dárek o 10% výhodnější cenu pro poradenství při řešení jeho vlastního prostoru.

Sdílet událost

bottom of page