top of page

ne 17. 6.

|

Studio Hortenzie

UMĚNÍ ŽIVOTA podle FENG SHUI - víkendový

Chcete se dovědět FENG SHUI znamená, jaký má původ a potenciál přímo pro Vás? Zajímá Vás jaký vliv na Vás mají přírodní cykly a s čím souvisí? Chcete porozumět vazbám člověka a jeho okolí? Hledáte se a chcete lépe rozumět sami sobě? Jak si můžete pomoci sami a jak vám pomůže FENG SHUI a kdy?

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
UMĚNÍ ŽIVOTA podle FENG SHUI - víkendový
UMĚNÍ ŽIVOTA podle FENG SHUI - víkendový

Čas a místo

17. 6. 2018 9:00 – 18:30

Studio Hortenzie, Opletalova 1015/55, 110 00 Praha-Nové Město, Česko

O události

Kurz má čtyři bloky po 2hod + pauza na oběd 1,5hod (lze se najíst v restauracích v okolí Studia Hortenzie)

  • neděle 17.6.2018:  09:00 - 13:00
  • neděle 17.6.2018: 13:00 - 14:30
  • neděle 17.6.2018: 14:30 - 18:30

Registrace od 8:30, kurz začínáme na čas v 9:00hod

info o lektorovi

1.blok

ÚVOD DO FENG SHUI - 5 ELEMENTŮ

Na semináři se dozvíte PROČ bychom se vůbec měli zajímat se o teorii 5ti-elementů. CO ovlivňuje ve světě kolem nás a JAK 5-elementů ovlivňuje nás samotné vně i uvnitř. CO se o sobě dozvíme díky znalosti vlastní typologie a co o ostatních. JAK můžeme znalostí o 5ti-elementech využít v praktickém životě. JAK si můžeme sami pomoci. JAKÝ vliv na nás mají přírodní cykly a PROČ je dobré o nich vědět a respektovat je. 

DÁREK: Ti, kteří se přihlásí a budou chtít sdělit své datum narození dostanou malý dárek v podobě informací o své typologii. 

2.blok

FENG SHUI - čeho se dotýká a co to je

Na semináři se dozvíte PROČ je dobré zajímat se o Feng Shui, něco o jeho historii i PROČ vzniklo a CO všechno ovlivňuje. Jak se dotýká nás a našich životů a CO můžeme díky Feng Shui ovlivnit při práci s prostorem. JAK nás ovlivňuje čas, CO to je roční energetická proměna a JAK ji cítíme. Také tipy JAKÉ změny můžeme dělat sami a dozvíte se kdy je dobré říci si o pomoc.

DÁREK: Ti, kteří se přihlásí a budou chtít sdělit své datum narození dostanou malý dárek v podobě informace o své osobní energetické předzvěsti pro rok 2018 a toho jak ji využít.

3.blok

ČTYŘI PILÍŘE OSUDU - technika BA-ZI

Přemýšleli jste někdy o tom, PROČ vám někdy jde vše snadno nebo je váš život samá překážka? Opakujete stejné chyby dokola a nevíte PROČ? Máte pocit výrazné zátěže nebo si někdy nerozumíte? Cítíte se frustrovaní protože neprojevujete vlastní talent? A JAKÝ je vlastně ten váš? Je to to, CO vám vštěpovali rodiče nebo máte nějaký svůj vlastní? Chcete vědět co vám v životě pomáhá a co vás dobíjí a co naopak spotřebovává vaši energii?

Na tyto a na mnohé další otázky si dokážete snáze odpovědět při znalosti techniky BA-ZI známé jako čtyři pilíře osudu. Rád Vám její princip a to, co obsahuje představím.

DÁREK: Registrovaní účastníci a absolventi seminářů "5 elementů" a "Co je to FENG SHUI" získají jako dárek o 10% výhodnější cenu na osobní rozbor "4 pilíře osudu podla BA-ZI".

4.blok

I-ŤING: VĚŠTBA nebo NÁPOVĚDA?

Nacházíte se na důležitém rozcestí v životě? Připravujete se na rozhodnutí a váháte, co vám přinese? Odpověď známe většinou my sami, jen se už málo posloucháme, třeba vám tato zkušenost pomůže znovu nahlédnout anebo vám pomůže k rozhodnutí. Vezměte si na seminář svoje důležité téma (nikomu dalšímu ho nemusíte sdělovat) a tři stejné mince a já vás provedu touto zkušeností.

DÁREK: Registrovaní účastníci a absolventi kurzu získají jako dárek o 10% výhodnější cenu pro poradenství při řešení jeho vlastního prostoru. 

Cena kurzu: 3500,- kč

1+1:

Nechcete jít sami? Víte o někom, koho téma zajímá tak jako vás? Vezměte jej sebou a oba budete mít výhodnější cenu: 3250,-kč / osobu

START

Váháte jestli se přihlásit na celý kurz?  Chcete to jen zkusit a uvidíte? Přihlaste se jen na první seminář za 1000,-kč a když po něm budete chtít pokračovat doplatíte už jen 2500,-kč do celkové ceny kurzu. 

5.blok (volitelný)

BAGUA

V ceně víkendového kurzu není ubytování a volitelná praktická část. 

Pokud si budete chtít prakticky vyzkoušet aplikaci BAGUA, přihlaste se na volitelný kurz (případně se individuálně dohodněte s lektorem) za zvýhodněnou cenu 800,-kč a s sebou si připravte plánek vlastního bytu/domu. Budete si moci  si vykoušet základy aplikace metody BAGUA na vlastním prostoru pod vedením lektora. 

Sdílet událost

bottom of page