top of page

ne 22. 9.

|

Atelier Lukáš Vondra

Víkendové WORKSHOPY: Umění života podle Feng Shui 2/2

BLOK 4+5 Vyzkoušíte si aplikaci metody BAGUA na vlastní prostor a stimulovat jednotlivé oblasti života v přímé spolupráci s lektorem. Vyzkoušíte si metodu I-ŤING pro řešení situací ve svém životě i v prostoru. I-ťing je spíše nápovědou, než věštbou, ale nese nám cenné informace pro životní témata.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Víkendové  WORKSHOPY: Umění života podle Feng Shui 2/2
Víkendové  WORKSHOPY: Umění života podle Feng Shui 2/2

Čas a místo

22. 9. 2019 10:00 – 16:00

Atelier Lukáš Vondra, Dominova 2465/11, 158 00 Praha 13-Stodůlky, Česko

O události

BLOK 4: Máte už základní povědomí o FENG SHUI a jste zvědaví, jak můžete aplikovat alespoň základní nabyté informace sami ve vašem bytě / domě / kanceláři. Připravte si sebou vytištěný plánek v měřítku a vyzkoušíte si jednoduchou aplikaci BAGUA, použijete první vlastní Feng Shui "léky" k harmonizaci prostoru na základě vlastního životního tématu. To vše v klidu pod vedením lektora.

BLOK 5: Připravte si sebou na seminář svoje konkrétní téma, na které si chcete odpovědět a tři stejné mince a já vás provedu technikou I-Ťing, abyste sami přišli na to, co vám rozhodnutí přinese. Téma je čistě na vás a může jít o téma závažné i lehké

BONUS

Registrovaní účastníci a absolventi kurzu získají jako dárek o 10% výhodnější cenu pro poradenství při řešení jeho vlastního prostoru a využít jej mohou jak na konzultační hodinu, tak i na kompletní Feng Shui analýzu.

KURZ: UMĚNÍ ŽIVOTA PODLE FENG SHUI

Jde o jedinečný komplexní kurz, který si klade za cíl seznámit Vás s širokým potenciálem Feng Shui.

Kurz má 5 bloků. První tři bloky věnujeme seznámení s tématy a poslední dva jsou praktické workshopy, kde poznáte, jak snadno můžete s Feng Shui pracovat samostatně.

  • Cena 4.Blok + 5.Blok 1.800,- kč

Sdílet událost

bottom of page