top of page

so 21. 9.

|

Atelier Lukáš Vondra

Víkendový kurz: Umění života podle Feng Shui 1/2

BLOK 1+2+3 Chcete vědět jaký na nás mají vliv cykly v přírodě, ale i v nás? Dozvíte se i o vlastní typologii, orgánech a mnohé další...

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Víkendový kurz: Umění života podle Feng Shui 1/2
Víkendový kurz: Umění života podle Feng Shui 1/2

Čas a místo

21. 9. 2019 9:30 – 18:30

Atelier Lukáš Vondra, Dominova 2465/11, 158 00 Praha 13-Stodůlky, Česko

O události

BLOK 1: Pochopíte lépe sami sebe i to, proč s některými lidmi vycházíte lépe a s jinými hůře. Dozvíte se jaký vliv na vás má okolí a pravidelné přírodní cykly kolem nás i v nás samotných. Odnesete si poznání, jak souvisí vaše orgány s pěti prvky.

BONUS

Ti, kteří se přihlásí a budou chtít sdělit své datum narození, dozví se více informací o své typologii podle osobního čísla MING KWA.

BLOK 2: Získáte tipy, jak si můžete vylepšit životní podmínky vy sami. Dozvíte se o feng shui prostorových "lécích" i talismanech. Jak využijete znalostí o 5ti elementech ve vztazích. Získáte přehled o tom, co můžete získat od svého feng shui poradce.

BONUS

Připravte si data narození blízkých (např. v rodině), nebudete je muset nikomu sdělovat samostatně spočítáte osobní číslo a uděláme si modelový příklad pro lepší pochopení.

BLOK 3: Získáte tipy, jak si můžete vylepšit životní podmínky vy sami. Dozvíte se o feng shui prostorových "lécích" i o tom, jak jimi můžete harmonizovat svůj dům/byt/kancelář. Získáte přehled o tom, co můžete získat od svého feng shui poradce.

BONUS

Ti, kteří se přihlásí a budou chtít sdělit své datum narození, získají informace o vlastní energetické předzvěsti pro rok 2019 a jak ji mohou využít.

KURZ: UMĚNÍ ŽIVOTA PODLE FENG SHUI

Jde o jedinečný komplexní kurz, který si klade za cíl seznámit Vás s širokým potenciálem Feng Shui.

Kurz má 5 bloků. První tři bloky věnujeme seznámení s tématy a poslední dva jsou praktické workshopy, kde poznáte, jak snadno můžete s Feng Shui pracovat samostatně.

  • Cena 1.Blok + 2.Blok +3. Blok 3.150,- kč

Sdílet událost

bottom of page