Co je to vlastně to FENG SHUI?

April 12, 2019

Často se mne ptáte: "Co je to to FENG SHUI a jak to vlastně funguje?

 

Nejprve si uvědomme, že vše co je máme v životě jisté je jen to, že se vše neustále mění. Tato změna ale probíhá v cyklech, které se opakují. Díky pozorování a zapisování po tisíce let a díky umění FENG SHUI víme kdy. Nic víc, nic míň!

 

Můžeme svůj život ponechat chaosu a nechat se unášet proudem. Nebo můžeme zkusit proti proudu plavat, ale bude nás to vysilovat a nakonec nás proud stejně strhne.

 

Nebo díky FENG SHUI zjistíme kudy teče proud a využijeme toho poznání ve svůj prospěch. Budeme-li pádlovat správným směrem, budeme rychlejší než proud a pak řídíme svůj život jako loď. Když víme, že máme dost sil a co můžeme očekávat, můžeme se i svobodně rozhodovat, kdy zastavíme u břehu, kdy se vědomě necháme jen unášet proudem a kdy zase zabereme...

Je na každém, co si zvolí.

 

A v čem vám pomůže FENG SHUI? To vám řekne, kudy teče vaše řeka, jestli je to klidná voda nebo divoká nebo dokonce rozbouřené moře, i to jak velké plavidlo máte. Poradí vám se změnami správným načasováním. Poznáte díky němu kdy máte zabrat a kdy je lepší odpočívat. Budete-li ho následovat, nebudete muset ztrácet vlastní energii zbytečně a naplníte své dny na planetě Zemi tím pro co jste přišli. 

 

Jen pádlovat a volit už musíte sami.

 

 

Krásný den a ať je vaše Cesta dlouhá a naplněná!

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Nejlepší příspěvky

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Nejnovější příspěvky

December 31, 2019

Please reload

Archiv
Please reload

Hledání podle štítků
Následujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

+420 604 514 973

zavolejte mi

  • footer-fb
  • instagram_white

lukas.vondra@email.cz

napište mi