top of page

Co je to vlastně to FENG SHUI?

Často se mne ptáte: "Co je to to FENG SHUI a jak to vlastně funguje?


Nejprve si uvědomme, že vše co je máme v životě jisté je jen to, že se vše neustále mění. Tato změna ale probíhá v cyklech, které se opakují. Díky pozorování a zapisování po tisíce let a díky umění FENG SHUI víme kdy. Nic víc, nic míň!


Můžeme svůj život ponechat chaosu a nechat se unášet proudem. Nebo můžeme zkusit proti proudu plavat, ale bude nás to vysilovat a nakonec nás proud stejně strhne.

Nebo díky FENG SHUI zjistíme kudy teče proud a využijeme toho poznání ve svůj prospěch. Budeme-li pádlovat správným směrem, budeme rychlejší než proud a pak řídíme svůj život jako loď. Když víme, že máme dost sil a co můžeme očekávat, můžeme se i svobodně rozhodovat, kdy zastavíme u břehu, kdy se vědomě necháme jen unášet proudem a kdy zase zabereme...

Je na každém, co si zvolí.


A v čem vám pomůže FENG SHUI? To vám řekne, kudy teče vaše řeka, jestli je to klidná voda nebo divoká nebo dokonce rozbouřené moře, i to jak velké plavidlo máte. Poradí vám se změnami správným načasováním. Poznáte díky němu kdy máte zabrat a kdy je lepší odpočívat. Budete-li ho následovat, nebudete muset ztrácet vlastní energii zbytečně a naplníte své dny na planetě Zemi tím pro co jste přišli.


Jen pádlovat a volit už musíte sami.Krásný den a ať je vaše Cesta dlouhá a naplněná!

#cojefengshui

Nejlepší příspěvky
Zkuste to později
Až budou příspěvky zveřejněny, uvidíte je zde.
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
Zatím žádné štítky
Následujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page