top of page

2020 rok Kovové Krysy


4.února 2020 v 11hod začíná energetický nebo-li solární rok 2020 je ve znamení čísla 7 a trigramu Jezero. Podle lunárního cyklu začíná vláda regenta Kovové Krysy už 24.ledna.2020 ve 22:41 SEČ.


Tímto dnem také znovu začíná dvanáctiletý cyklus celého zvířetníku. Kryse vládne přirozeně prvek Vody, a proto máme zejména v zimních měsících příležitost se stáhnout vlastního nitra a pečlivě zvážit, čemu se chceme v nové dvanáctileté éře skutečně věnovat a co chceme doopravdy žít. Pokud dokážeme nahlédnout do vlastní podstaty a opravdového přesvědčení máme ideální příležitost během celého roku čistit, opouštět, odpouštět a nalézat nové. Máme vyhazovat staré, které už nepotřebujeme a ponechat si jen to, co potřebujeme pro budoucnost. Máme přitom nacházet nové příležitosti a pěstovat přitom vlastní Cestu. Ke Kryse letos náleží prvek jangového Kovu, proto budeme v tomto výběru přesní až nemilosrdní. Neotáčejme dvakrát, dejme na vlastní intuici, řeči druhých nám moc nepomohou, mějme ale rozmyšleno kam naše kroky vedou jsou-li v souladu s námi samotnými, pak budou změny jen prostředkem k tomu najít sami sebe. Stejně jako řez skalpelem může pomoci, když je veden přesnou rukou a rozmyslem chirurga, který ví, že řeže do živého jen proto, aby pomohl. Pokud si dovolíme luxus váhání, můžeme snadno tuto příležitost minout na celých dalších 12 let.


Bude to rok rychlých změn a také příležitostí. Nebude čekat až se rozmyslíme a pokud nebudeme aktivní, budeme jen jejich diváci. Pozor, aktivní neznamená zbrklý – mějme na paměti, že všechna aktivita vychází z klidu, teprve pak je vedena správným směrem a naše aktivní chování bude mít šanci na úspěch. Po letech ovládaných prvkem Země, při kterých na nás doléhala i její tíha, přináší rok 2020 díky trigramu jezero i odlehčení a návrat spirituality. Dobré je v tomto roce pěstovat radost a hravost i věnovat se nějaké kreativní činnosti. Stále platí, že si máme dávat pozor na konflikty. I v případě menších sporů jim raději nemáme tolik podléhat, hrozí nám totiž, že i v drobných neshodách budeme až příliš militantní. Bude to rok plný aktivity a vítězit budou chytrá řešení a činorodost.


Rok Krysy je i rokem hojnosti. Přináší dobré příležitosti a vyhlídky. Vyznačuje se kolísáním cen a různých produktů a spekulacemi na burze. Lze hodně vydělat, ale je to také dobrá doba na plánování dlouhodobých investicí, protože přináší příležitost vytvořit zásoby, ze kterých budeme žít v „hubených“ letech. Vše, co bude dobře připraveno, bude mít šanci na úspěch. Dejte si ale pozor na náhodné příležitosti rychlého výdělku, Krysa je vodní znamení a stále je ovládána zimou a chladem, proto ten, kdo spekuluje nebo přeceňuje své síly, může také o hodně přijít. V celku jde ale o rok šťastnější, než většina ostatních. Neočekáváme dramatické změny nebo závažné konflikty. Pokud jde ale o hašteření a přetahování se o drobnosti, užijeme si jich v roce Krysy dosyta. Pozitivní je, že nepřinesou žádné vážnější škody.


Vhodné bude chodit do společnosti, bavit se a komunikovat mezi sebou – komunikace bude v roce 2020 klíčová pro vztahy i obchod. Krysa má ráda okázalost a pompéznost, ale díky přítomnosti Kovu naštěstí také vkus, proto levná pozlátka nebudou dobrou volbou, ani důvěryhodným artiklem, Vyplatí se věnovat projektům obsahující opravdovou až krystalickou kvalitu. Přestože tento rok nahrává k tomu vydělat peníze, mějme na zřeteli, že bychom na penězích neměli lpět, ale moudře a promyšleně je investovat nebo je utratit za kvalitu, či hodnotu, o kterou doopravdy stojíme. Krysa dokáže velmi rychle peníze vydělat, následně hned rozházet a znovu začne dělat nové zásoby. Chce kvalitu a systém hodnot neustále přehodnocuje a hledá. Měli bychom pamatovat na to, že zásoby, které vytvoříme jsou dobré k tomu abychom z nich žili hubenějších letech.


Krysa je chytrá, bojovná a nenechá si nic vzít, o všem si ráda rozhodne sama a dokáže se hašteřit i přetahovat o drobnosti. V zásadě je to ale zvíře společenské, které si buduje domov tak luxusně, jak jen mu k tomu stačí prostředky a síly. Pokud dokážeme potlačit naše panovačné sklony, máme šanci se stát oblíbenými i se dostat do vlivných kruhů. Na vztahy mezi sebou se dívejme pozorně, protože mezi lidmi i ve společnosti se bude stávat, že skutečné city zůstanou skryty a my můžeme snadno podlehnout iluzi, že je vše naprosto v pořádku.Finance máme příležitost vydělat peníze a zlepšit si finanční situaci a vytvořit zásoby. Vyplatí se i nelpět na penězích, ale moudře a promyšleně je investovat nebo je utratit za skutečnou kvalitu, či hodnotu, o kterou doopravdy stojíme. Dejme si pozor na utrácení, spekulace a příležitosti k rychlému výdělku, když se přeceníme, mohli bychom snadno splakat nad výdělkem.


V práci čeká mnoho změn i nových příležitostí, ale musíme se o ně sami aktivně zasloužit. Budeme muset sami volit co nechceme, a aby mohlo něco nového přijít budeme se muset umět rozhodovat svižně. Bude si to žádat naše odhodlání dotahovat věci do konce, i naši vytrvalost. Budeme-li aktivní, přinese nám to ovoce i na finančním ohodnocení a odměnách. Pozor si máme dát na zmatky a roztěkanost. Připravme se na to, že nás potká dost konfliktů a dost možná i my nějaké vytvoříme. Pokud se ale vyhneme agresi, nezpůsobí žádné vážné škody. Podporujme svou fantazii a aktivitu a vyhýbejme se klepům a ukecanosti.


V podnikání dobré období pro novou taktiku, či začátek projektu nebo dokonce start či restart podnikání. Ideální je mít již zpracovanou myšlenkovou mapu pro následující rok a podle ní postupovat aktivně a zároveň vytrvale krok za krokem. Je čas k naplnění cílů a příležitost být za ně náležitě odměněni. Je třeba ale být aktivní a odložit apatii, protože v roce Krysy půjde o to, jak obehrát toho druhého. Vynalézavost a nikoli agrese bude to, co změní situaci ve váš prospěch. Můžeme také dobře dlouhodobě investovat, pokud bude naše rozhodnutí skutečně promyšlené a moudré, má velkou šanci pokračovat vše, co v tomto roce započne. Vyplatí se moudré uvažování a taktika a nevyplatí se nám egoismus a narcismus. Je dobré období k tomu peníze vydělat a investovat – ve štědrém roce dobrý hospodář vytváří zásoby pro roky následující.


V partnerství je rok Krysy plný příležitostí a nových startů, ale také období dohadování, drobných hádek a "žabomyších" válek – naštěstí nemají nadělat vážné škody. Pozor si máme dát zejména na žárlivost a zlobu a snažit se vyhnout vážným konfliktům, mohou nás nakonec snadno zavést tam, kde ani my nechceme být. Budeme se konečně muset naučit komunikovat a mluvit spolu daleko více, než v letech minulých – to je klíčem k ukončení hádek a konfliktů. Dík přítomnosti prvku Kovu to není zase tak romantický rok, jak by se mohlo na první pohled zdát, ale máme možnost udělat dobrý dojem, když naše jednání bude ryzí. Je to dobrý rok na to chodit do společnosti a bavit se s ostatními. Zároveň ale přináší konečně i uvolnění a zvýšenou sexualitu.


Poselství tohoto roku se dá vlastně zjednodušit v prosté sdělení: pečlivě vyberte, čemu se chcete v následujících dvanácti letech věnovat, abyste naplnili svoji Cestu a na to v roce 2020 zaměřte svoji pozornost. Jsou to vztahy, práce, vaše poselství nebo vás má jednoduše těšit kráčet po Cestě? Není správná a špatná odpověď, je jen ta Vaše a té se v roce Krysy věnujte. Volte uvážlivě, nemyslete na to, co byste měli, ale na to, co doopravdy chcete. Podle toho, co zvolíte se bude ubírat vaše Cesta dalších dvanáct let, tak buďte poctiví především sami k sobě.


Vliv roku Krysy na jednotlivá znamení čínského zvířetníku

  • ​KRYSA, ale také DRAK a OPICE - mohou očekávat úspěšný rok, plný orientace na výkon, aktivitu, výborně zapadnou do každé společnosti, nápady v nich přímo bublají a usilují o novost, dokáží se oprostit od nejistot a neohroženě se hrnou vpřed

  • BUVOL - bude mít také dobrý rok, v tomto roce se bude velmi dobře cítit s přáteli, bude mu mezi nimi lépe ale bude si to od něj žádat trochu více komunikovat

  • KŮŇ - toto čeká období výzev, bude generovat překážky nebo do nich sám narážet, ale i to je dobrá zpráva. Ten, kdo se naučí výzvy přijímat a učit se z nich, ten se také v životě nejvíce posune. Úkolem Koně pro tento rok je, naučit se mít rád svoje výzvy.

  • OVCE - může pociťovat určitou nechuť i pocity antipatie. Tento rok se bude muset více otevřít světu a od Krysy se učit daru komunikace a být daleko více aktivní.

  • Ostatní znamení bude ovlivňovat energie roku Krysy bez dalších zvláštních vlivů obecného charakteru.

Pokud se chcete dozvědět více o tom, co přináší rok 2020 Kovové Krysy právě vám podle data narození a jaká bude Vaše energetická předzvěst vlivem vašeho osobního prvku i znamení zvířetníku, přihlaste se na seminář

JAKÝ BUDE VÁŠ ROK KOVOVÉ KRYSY 2020

v některém z vypsaných

termínů

#novýrok #kovovákrysa #novýrok2020 #čínskýnovýrok #fengshui #lukasvondra

Nejlepší příspěvky
Zkuste to později
Až budou příspěvky zveřejněny, uvidíte je zde.
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
Zatím žádné štítky
Následujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page